Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківці Куликівської ДПІ провели практикум з платниками про заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи

опубліковано 26 жовтня 2023 о 15:55

Працівники Куликівської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області проводять роз’яснювальну роботу серед громадян та надають практичну допомогу під час заповнення та подання в електронному вигляді податкових декларацій про майновий стан і доходи поданих з метою отримання податкової знижки.

20 жовтня 2023 року було проведено практикум з платниками щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді з використанням ЕЦП.

Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки наведено в п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України.

Платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податків у річній податковій декларації.

Куликівська ДПІ звертає увагу, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься, тобто для отримання знижки за 2022 рік, необхідно подати декларацію до 31 грудня 2023 року включно.