Територіальні органи ДПС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Шановні члени Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області!

20.03.2020

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою попередження інфікування громадян і поширення вірусу, інформуємо, що засідання громадської ради переносяться на період закінчення карантину.

Здоров’я та безпека платників - головний пріоритет ДПС. Наполегливо рекомендуємо тимчасово утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби! Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (он-лайн або поштою).

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування ЦОП, просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

-         по можливості користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;

-         не створювати скупчення людей у ЦОП. Пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри);

-         уникайте контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.

 ВАЖЛИВО: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦОП!

З інформаційними повідомленнями рекомендуємо ознайомлюватися  на субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області:  https://ch.tax.gov.ua .

 Звертаємо увагу, що телефонні номери податкових інспекцій, за напрямами роботи, розміщені на субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області  у рубриках:  «Контакти», «Анонси».

 Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!