Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Графік особистого прийому громадян Головного управління ДПС у Чернігівській області

Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб  Головного управління ДПС у Чернігівській області здійснюється у робочі дні з понеділка по п’ятницю з 08-15 до 11-30 та з 13-00 до 16-00  ( у п’ятницю- до  14-45) за телефоном (0462) 652-397.

Запис на черговий прийом до керівництва ГУ ДПС у Чернігівській області припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів ГУ ДПС у Чернігівській області  – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Під час проведення запису на особистий прийом необхідно повідомити своє прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті), контактний номер телефону (за наявності) прізвище, ім'я, по-батькові представника громадянина, місце проживання, контактний номер телефону (за наявності), чим підтверджуються повноваження на представлення інтересів громадянина, зміст питання, яке потребує вирішення, історія виникнення питання, чи звертався громадянин з цього питання раніше і куди, чи приймалися рішення за зверненням з цього питання, реквізити документів, якими надавались відповіді на звернення.

Головне управління ДПС у Чернігівській області також приймає:

-      письмові звернення на поштову адресу: вул. Реміснича, 11, м. Чернігів, 14000

-      електронні звернення громадян з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку на поштову скриньку                            

ch.zvernennya@tax.gov.ua

у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації)

-  через інформаційно – комунікаційну систему Електронний кабінет за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua (з використанням кваліфікованого електронного підпису)

Відомості про розміщення Громадської приймальні:

Прийом громадян у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області здійснюється за адресою: вул. Реміснича, 11, м. Чернігів.