Головне управління ДПС
у Чернігівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Начальник Куликівської ДПІ провела сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему « Особливості нарахувань та сплати земельного податку»

опубліковано 26 липня 2021 о 10:50

Начальник Куликівської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області 22.07.2021 року з 10.00 до 11.00 години провела сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему « Особливості нарахування та сплати земельного податку».

За консультацією звернулося 7 громадян. У ході розмови, було надано консультацію про особливості нарахування та терміни сплати земельного податку. Також було роз’яснено перелік пільг щодо сплати даного податку. Для отримання пільги необхідно звернутись до контролюючого органу за місцемзнаходження земельної ділянки із заявою про надання пільги та документами, що посвідчують право на пільгу.

Ватро знати, якщо фізична особа станом на 1 січня поточного року має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, площа яких перевищує межі граничних норм, така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довідьній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання земельних ділянок для застосування пільги.