Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківцями Куликівської ДПІ було проведено практикум з платниками, щодо подання податкової звітності в електронному вигляді та надано практичну допомогу при поданні податкової звітності

опубліковано 19 серпня 2021 о 14:48

Працівниками Куликівської ДПІ надалі проводиться робота з платниками, щодо подання звітності в електронному вигляді та надання  практичної  допомоги, щодо формування та подання податкової звітності через ЕКПП.

18.08.2021 року в приміщенні Куликівської ДПІ відбулася зустріч з платниками  податків та надано допомогу (Собко М.В. громадянка, яка отримала спадщину  від фізичної особи, що не є членом 1 та 2 ступенів споріднення та Борщан Ю.Д. громадянка, яка заявляє право на податкову знижку),  щодо подання податкової звітності, а саме декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік в електронному вигляді з використанням електронних цифрових підписів.

Зокрема роз’яснено, що безкоштовно отримати електронний цифровий підпис можна в будь-якого Кваліфікованого надавача ЕДП. З переліком необхідних документів, розташуванням відділень та порядком отримання ЕДП можна ознайомитись за посиланням http://acskidd.gov.ua.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»