Станом на 01.09.2021 року Куликівською ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області було надано 855 адміністративних послуг.
Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків -387; видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та платників податків-285; надання витягу з реєстру платників єдиного податку-56; реєстрація реєстраторів розрахункових операцій-19; реєстрація книг обліку розрахункових операцій-35.
Також було наголошено, що громадяни можуть отримати довідку про доходи, не відвідуючи податкову (за допомогою електронного ключа скористатися відповідним сервісом в Електронному кабінеті платника податків): https://cabinet.tax.gov.ua.
Перелік адміністративних послуг , які надають Державні податкові інспекції та Центри обслуговування платників розміщено на офіційному сайті за посиланням: ch.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslyg/.
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»