Працівниками Чернігівської ДПІ ГУ ДПС у Чернігівській області надаються адміністративні послуги як через центри обслуговування платників так і в електронній формі.
Так за перше січень - вересень 2021 року:
- зареєстровано платників єдиного податку – 3744;
- надано витягів з реєстру платників єдиного податку – 2189;
- видано довідок про сплату податкових зобов’язань платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань – 22;
- видано довідок про доходи – 135;
- підтверджено статус податкового резидента України – 164;
- видано довідок про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи) – 5;
- проведена реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 1066;
- проведена реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1484;
- проведена реєстрація розрахункових книжок –125.
- видано відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 5675.
- внесено до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – 52.
- видано картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків – 10396.
Увага! Чернігівська ДПІ вкотре звертає увагу платників: податкову звітність та звітності з єдиного внеску подавати в електронному вигляді за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку ДПС задля їх зручності та економії часу.