Головне управління ДПС
у Чернігівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Корюківською ДПІ проведено засідання «круглого столу» з платниками податків

опубліковано 22 листопада 2022 о 15:34

Нещодавно, за участі начальника Корюківської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Віталія Шумського, проведено засідання «круглого столу» для платників податків, де розглядалися питання стосовно податкового законодавства під час дії воєнного стану.

Віталій Шумський звернув увагу учасників, що у разі виникнення у бізнесу або громадськості питань стосовно застосовування податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС, у них є можливість звернутись на електронну скриньку Комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Чернігівській області за адресою ch.ikc@tax.gov.ua.

Платформа забезпечує оперативне спілкування представників інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій з податківцями. Допомагає швидко отримати кваліфіковані відповіді на звернення, що надходитимуть на електронну скриньку Комунікаційної податкової платформи. У зверненні, що направляється, необхідно вказати: назву суб’єкта господарювання, код ЄДРПОУ, адресу, контактний номер телефону та викласти питання по суті.

Віталій Шумський нагадав про основні вимоги щодо Закону України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», що набрав чинності з 01 січня 2022 року. Повідомив про Закон України від 01 липня 2022 року № 2352-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин», що набрав чинності з 19 липня 2022 року.

Звернув увагу, щодо коректного заповнення реквізитів платіжних документів, це позбавить від виникнення податкового боргу, нарахування штрафних санкцій та пені.