Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

опубліковано 18 вересня 2023 о 13:22

Старшим державним інспектором Сновської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Чернігівській області Євгенієм Кожем’яко проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»».

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», що  набув чинності 01 серпня 2023 року, проінформував платників про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Також детально роз’яснив  послідовність дій платника для реєстрації РРО/ПРРО. Платникам було запропоновано до застосування безоплатне ПРРО від ДПС, функціонал якого відповідає законодавчим вимогам, а придбання, оновлення та застосування не потребує витрат та спеціальних навичок користувача. Наголошено на зручності сервісів у мобільному додатку та нових версіях безкоштовного ПРРО від ДПС.

На всі поставлені питання в ході «гарячої лінії» були надані роз’яснення в межах чинного законодавства.