Днями старший державний інспектор Городнянської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Марина Свириденко провела практикум з питань щодо подання громадянами декларації про доходи, отримані у 2023 році.
На запити громадян були надані пояснення про нормативно-правову базу щодо подання декларації про майновий стан та доходи, хто повинен подавати декларацію, граничні строки та способи подання декларації, граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік та відповідальність за несвоєчасну сплату податку (збору).
Посадовець детально роз’яснила присутнім про переваги користування сервісом ДПС «Електронний кабінет платника». Також акцентовано увагу на можливості дистанційного спілкування з податковою службою засобами сервісів «InfoTAX» та «Контакт-центр ДПС», використання таких інформаційних ресурсів ДПС України, як: Facebook, Telegram-канал.