У Центрі обслуговування платників Варвинської ДПІ ГУ ДПС у Чернігівській області фахівці провели зустріч із платниками податків, під час якої провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо електронних сервісів ДПС.
Фахівці Варвинської ДПІ роз’яснили:
- як користуватися Електронним кабінетом, призначенням якого є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі онлайн, а саме надсилати податкову звітність в електронному вигляді;
- як отримати інформацію щодо стану розрахунків із бюджетами;
- як провести звірку щодо об’єктів оподаткування.
Наголосили, що подання звітності в електронному вигляді значно економить час та надає можливість уникнути черги.
Повідомили, що у ЦОП Варвинської ДПІ організовано робоче місце де платник самостійно або за допомогою працівника ЦОП може самостійно скористатись електронними сервісами ДПС.