Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківці Городнянської ДПІ провели навчання-практикум для фізичних осіб – підприємців на тему: «Подання звітності в електронному вигляді з використанням кваліфікованих сертифікатів електронних цифрових підписів»

опубліковано 10 липня 2024 о 14:33

Днями,  старший державний інспектор Городнянської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Марина Свириденко  провела навчання-практикум для підприємців-початківців  з питань роботи  та подання звітності в електронному вигляді з використанням кваліфікованих сертифікатів електронних цифрових підписів.  

Посадовець детально роз’яснила платникам - підприємцям, види діяльності, які можуть здійснюватися такими суб'єктами господарювання, порядок ведення обліку, складання звітності і терміни сплати.

В ході навчання Марина Свириденко  розповіла присутнім про переваги користування сервісом ДПС «Електронний кабінет платника».  Також акцентовано увагу на можливості дистанційного спілкування з податковою службою засобами сервісів «InfoTAX» та «Контакт-центр ДПС», використання таких інформаційних ресурсів ДПС України, як: Facebook, Telegram-канал.