Керівник Прилуцької ДПІ привітав учасницю Всеукраїнського мистецького конкурсу «Податківець майбутнього»
опубліковано 12 липня 2024 о 14:22
![](/data/material/000/678/802692/66911263caff2.jpg)
Державний податковий університет та Державна податкова служба проводили VI Всеукраїнський мистецький конкурс «Податкова абетка», «Сьогодення податкової та митної справи» в рамках всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього». Цього року в конкурсі приймала участь прилучанка Єлізавета Скорина 2016 р.н.
Начальник Прилуцької ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Владислав Вертипорох провів зустріч з Єлізаветою та її мамою Тетяною Скориною. Дівчинка розповіла, що закінчила перший клас Прилуцького ліцею №6, дуже полюбляє малювати і з задоволенням приймає участь та перемагає у різноманітних всеукраїнських конкурсах. Юна учасниця отримала Сертифікат учасника всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього», подарунки та солодощі.