Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч з платниками Варвинщини – щодо земельного податку

опубліковано 08 травня 2025 о 08:25

У Центрі обслуговування платників Прилуцької ДПІ у с-ще Варва Головного управління ДПС у Чернігівській області фахівці провели зустріч із платниками податків, під час якої  надали практичну допомогу щодо використання електронних сервісів ДПС та подання звітності онлайн.

На черговій зустрічі з платниками роз’яснено ФОП, як подати та які строки подання декларації єдиного податку - третя група, строки подання, сплата в електронному форматі через Електронний кабінет.

Податківець звернула увагу, що вхід до Електронного кабінету здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису, який можна отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. Водночас наголосила, що користування Електронним кабінетом не потребує встановлення окремого програмного забезпечення.

Крім цього, на практиці показали платникам, як самостійно провести звірку і пересвідчитися у наявності чи відсутності податкової заборгованості з зазначених податків.

Повідомили, що у ЦОП Прилуцької ДПІ у с-ще Варва організовано робоче місце де платник самостійно або за допомогою працівника ЦОП може самостійно скористатись електронними сервісами ДПС.