Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Новгород-Сіверській ДПІ провели тренінг щодо звірки по мінімальному податковому зобов’язанню

опубліковано 02 січня 2026 о 14:48

Кожен платник податків має право на проведення звірки по нарахуванню земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мінімальному податковому зобов’язанню, якщо вважає, що зобов’язання були нараховані не вірно. Сьогодні до ЦОП Новгород-Сіверської ДПІ звернувся громадянин для проведення звірки по мінімальному податковому зобов’язанню.

Начальник Новгород-Сіверської ДПІ Людмила Пономарчук провела тренінг  з цього питання, пояснила платнику особливості нарахування та сплати  МПЗ. Посадовець надала практичну  допомогу у написанні заяви про скасування  неправомірних нарахувань  мінімального податкового зобов’язання по земельним ділянкам, які здаються в оренду та на перерахування податку по тим ділянкам, які платник обробляє самостійно. 

Людмила Пономарчук  акцентувала увагу на  переліку  документів,  необхідних додати  до заяви. Тренінг пройшов результативно.