Днями у Центрі обслуговування платників Бахмацької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Чернігівській області відбувся сеанс телефонної «гарячої лінії» з питань: «Деклараційна кампанія-2023. Податкова знижка».
На запитання абонентів відповідала старший державний інспектор Валентина Дейнека.
Під час сеансу телефонного зв’язку було надано роз’яснення стосовно випадків обов’язкового декларування доходів, отриманих протягом 2022 року; про граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи; про строки сплати задекларованих сум ПДФО та військового збору та про дотримання громадянами певних вимог для використання свого права на податкову знижку.
У ході проведення «гарячої лінії» були надані відповіді на всі запитання платників податків.