Старший державний інспектор Новгород-Сіверської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Тетяна Рудіна провела тренінг з платниками щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки за навчання.
Тетяна Рудіна надала консультацію щодо переліку документів, які необхідні для отримання податкової знижки за навчання, та практичну допомогу у заповненні декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді.
Податківці нагадали, що найбільш актуальні питання та відповіді на них розміщені на вебпорталі ДПС України у розділі "Деклараційна кампанія 2023" за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2023/ .