Начальник Новгород-Сіверської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Пономарчук провела сеанс телефонної «гарячої лінії» щодо особливостей декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році .
На «гарячу лінію» телефонували мешканці Новгород-Сіверського з питань оподаткування спадщини, отриманої від дядька; особливостей оподаткування благодійної допомоги; щодо особливостей декларування додаткового блага.
Всім платникам була надана детальна консультація щодо декларування кожного виду доходів: ставки податку, строки і порядок подання декларації про майновий стан і доходи, терміни сплати задекларованих сум податку на доходи фізичних осіб та військового збору.