Начальник Ріпкинської державної податкової інспекції Тетяна Анісовець та працівники ДПІ проводять з платниками роз’яснювальну роботу щодо порядку реєстрації та застосування РРО/ПРРО, надають роз’яснення щодо можливості використання безкоштовного програмного забезпечення від ДПС ПРРО Каса, порядку його встановлення та використання у здійсненні діяльності.
Нещодавно начальник ДПІ Тетяна Анісовець під час зустрічі з платниками розповіла , що з 1 серпня 2023 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей у період дії воєнного стану» від 30.06.2023 року №3219-IX, який вносить зміни в частині застосування відповідальності за порушення вимог Закону про РРО.
Платники можуть використовувати будь-який представлений на ринку програмний РРО залежно від своїх фінансових можливостей та функціональних потреб. Податкова служба надає можливість безкоштовного встановлення програмного РРО на будь-який комп’ютер, ноутбук або гаджет. Оновлена версія програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS доступна https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
Крім того, податківці зазначають платникам, які відвідують інспекцію, про обов’язок погашення податкового боргу; про належне відображення даних по сплаті податків, заповнення «Призначення платежу» в умовах дії міжнародного стандарту ІSО 20022; про переваги використання сервісу «Електронний кабінет», про обов’язок використання легальної найманої праці, про терміни сплати бюджетних платежів, про можливість отримання податкової знижки, про порядок нарахування МПЗ.