На сьогодні нарахування земельного податку на часі. До ЦОП Новгород-Сіверської ДПІ звернувся платник для проведення звірки по земельному податку.
Начальник Новгород-Сіверської ДПІ Людмила Пономарчук провела тренінг з даного питання, пояснила платнику порядок нарахування земельного податку, застосовані ставки податку.
Посадовець надала практичну допомогу у написанні заяви про надання пільги на земельну ділянку – пай, який здається в оренду платнику єдиного податку 4 групи. Тренінг пройшов плідно.