У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась зустріч з представниками громадськості, членами Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області. Захід проходив дистанційно за участі керівництва податкової служби, голови Громадської ради Дмитра Адаменка та більшості членів Громадської ради, які приєднались у режимі Zoom. На засіданні також були присутні керівники структурних підрозділів податкової служби області.
Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний виступив перед учасниками зустрічі із вступним словом та був модератором процесу спілкування.
У ході засідання розглядались нагальні податкові питання. Про вимоги наказу Міністерства фінансів України від 29.07.2022 № 225 щодо порядку підтвердження неможливості виконання податкових обов`язків, порядок сплати майнових податків під час воєнного стану, а також про продовження процедури одноразового (спеціального) добровільного декларування розповідала начальник управління оподаткування фізичних осіб Світлана Волкова.
Щодо оцінки та аналізу стану блокування податкових накладних за червень-серпень поточного року інформував членів громадської ради заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний.
Спілкувалися члени ради з питань, що турбують бізнес та громадськість. Обговорення питань відбувалося у формі діалогу. Учасники засідання отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.