Багато позитивних емоцій, радісне та змістовне спілкування з батьками та однолітками, повчальна та мудра вистава – усе це отримала малеча у Міжнародний день захисту дітей.
Задля свята дітей об”єднали зусилля дорослі. Керівництво Головного управління ДПС у Чернігівській області та профспілковий комітет запросили акторів Чернігівського обласного театру ляльок. Актори прийшли з чудовою виставою «Вовченятко з казкової торби», яка вчить малечу бути добрими, чесними, вміти товаришувати, співчувати та радіти разом.
Після вистави до присутніх звернувся голова профспілкової організації Василь Толочко, привітав дітлахів, подякував акторам та побажав усім нам перемоги. Далі діти із захопленням фотографувалися з казковими героями та прекрасними акторами.