Руслан Кравченко: ДПС фіксує нову хвилю фейкових розсилок від імені податкової
опубліковано 29 травня 2025 о 08:13

Фіксуємо нову хвилю масового розповсюдження фейкових електронних листів нібито від імені Державної податкової служби. За останній тиждень це вже друга така хвиля. Про це в Telegram-каналі повідомив Голова ДПС Руслан Кравченко.
«Вже отримали сигнали про це від платників низки регіонів. Наголошуємо!!! ДПС не має стосунку до такої розсилки! Вкладення у листах містить шкідливе програмне забезпечення, яке активується після відкриття PDF-файлу. Після переходу запускається програмне забезпечення, яке надає віддалений доступ до вашого комп’ютера зловмисникам», – сказав він.
Всі офіційні адреси електронної пошти ДПС обов’язково мають містити доменне ім’я «tax.gov.ua» після символу «@».
У ДПС радять не відкривати вкладення у підозрілих повідомленнях. «Є сумніви щодо походження листа – звертайтесь напряму до податкової». – додав Руслан Кравченко.