Сьогодні у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась низка зустрічей за участі податківців, керівників підприємств та громадськості.
Керівники управлінь податкової: Костянтин Попов, Олена Протченко, Артем Труба разом з представниками підприємств регіону обговорили питання, що наразі турбують бізнес. Від громадськості у одній із зустрічей взяв участь заступник голови Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області Володимир Демиденко. Питання обговорювалися у форматі діалогу з розумінням позиції кожної зі сторін.
З метою оперативної комунікації нагадуємо, що у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області працюють «гарячі лінії» для надання консультацій платникам податків.