Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу, що на вебресурсі https://ca.tax.gov.ua у розділі «Отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг» оновлено пакет реєстраційних документів для отримання «технологічних» сертифікатів електронної печатки для юридичних осіб.
Зауважимо, що для отримання електронних довірчих послуг та формування «технологічного» сертифіката електронної печатки звертається особисто керівник юридичної особи або відповідальна особа, уповноважена на отримання «технологічного» сертифіката електронної печатки наказом керівника юридичної особи або витягом із такого наказу, яким їй надається право подавати необхідні заяви та документи, отримувати та використовувати «технологічні» сертифікати електронної печатки.
Документи, необхідні для формування «технологічних» сертифікатів електронної печатки:
заповнена та підписана Реєстраційна картка для юридичної особи встановленого зразка, у двох примірниках;
(у разі необхідності формування «технологічних» сертифікатів електронної печатки за міжнародними алгоритмами надається заповнена та підписана Реєстраційна картка для юридичної особи / Registration card for a legal person).
засвідчена копія* документу на делегування повноважень відповідальній особі на подання необхідних заяв та документів, отримання та використання «технологічних» сертифікатів електронної печатки (у разі отримання послуг не керівником юридичної особи).
оригінал статуту юридичної особи (засновницького договору, рішення про створення юридичної особи, яка діє на підставі модельного статуту) або його нотаріально засвідчена копія (надається виключно для ознайомлення).
- відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», назви посади співробітника відповідального за виготовлення, засвідчення та видавання копій, його особистого підпису, ініціалів та прізвища, дати засвідчення та скріплюється відбитком печатки (за наявності).