Головне управління ДПС
у Чернігівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У Бобровицькій ДПІ відбувся практикум для платників

опубліковано 29 квітня 2021 о 14:12

З 01.02.2021 року  наказом Міністерства фінансів України № 670 від 05.11.2020 року «Про затвердження Змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» запроваджено нові форми звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 Так з 1 січня 2021 року звітність з ЄСВ подається у складі «Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску» відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2020 р. № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4», періодичність подання Розрахунку – квартал.

Наразі в платників податків виникає багато запитань щодо заповнення звітності з ЄСВ, тому днями в приміщені Бобровицької ДПІ ГУ ДПС у Чернігівській області відбувся практикум (тренінг) з платниками податків стосовно заповнення оновленої форми звітності з єдиного соціального внеску.

Під час зустрічі начальник ДПІ Юлія Яриловець надала практичну допомогу та наголосила про переваги подання звітності за допомогою електронних сервісів ДПС.