Головне управління ДПС
у Чернігівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бахмацька ДПІ підтримує культурну спадщину: Заповідник "Гетьманська столиця" - сумлінний платник податків

опубліковано 28 квітня 2021 о 16:55

На податковому обліку в Бахмацькій ДПІ як платник податків з 1994 року перебуває Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця». Очолює його генеральний директор Наталія Реброва.  

«Гетьманська  столиця» - це безцінні  пам’ятки історії, архітектури, культури, археології і природи: палацово-парковий ансамбль К.Розумовського, Будинок генерального судді В.Кочубея, Музей археології Батурина, Воскресенська церква-усипальниця  гетьмана К.Розумовського, парк «Кочубеївський»,  Миколо-Крупицький монастир, Цитадель Батуринської фортеці, Пам’ятник жертвам  Батуринської  трагедії  1708 року, Могила П.І.Прокоповича - основоположника  вітчизняної  науки про бджільництво, винахідника рамкового вулика, інші. На даний час в Батурині створюється новий музей – "Козацький двір", відкриття якого заплановане на 18 травня.

НІКЗ «Гетьманська  столиця» є одним з бюджетоформуючих підприємств Батуринської громади. За минулий рік до місцевого бюджету громади було сплачено 4 мільйони гривень та до Державного бюджету 0,55 млн грн податків. В заповіднику працює 107 чоловік.

Нещодавно відбулась робоча зустріч начальника Бахмацької ДПІ Олексія Батьківського та генерального директора Національного історико - культурного заповідника «Гетьманська столиця» Наталії Ребрової. В ході якої було обговорено питання оподаткування, подання податкової звітності в електронному вигляді та ін. В ході спілкування, Наталія Реброва зазначила, що Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця" є сумлінним платником податків, своєчасно та в повному обсязі сплачуючи їх до бюджету. Також він був і залишається затребуваним для туристів та відвідувачів, незалежно від того, якому туризму – внутрішньому чи зовнішньому – наші громадяни надають перевагу. Тобто карантин і локдауни тут ролі не грають. Адже лише за минулий рік його відвідало близько 200 тис. відвідувачів. Значення мають лише дві речі: те, що це – місце духовної сили українців, які хочуть знати свою історію, і те, що дослідницька робота в заповіднику ведеться безперервно, а в його співробітників завжди є приводи більше розповісти й показати гостям.

Днями у "Гетьманській столиці" стартував високий екскурсійний сезон. Його особливістю буде представлення результатів проєктів, над якими тут працювали кілька років.

Користуючись нагодою та враховуючи те, що з 1 травня по 4 травня заповідник працює з 10 до 19 год., Наталія Реброва запрошує всіх запланувати свою подорож до «Гетьманської столиці» вже зараз!

Із собою обов’язково мати засоби індивідуального захисту, тримати дистанцію та дотримуватися правил поведінки в умовах карантину. Додаткову інформацію можливо отримати за телефонами: (04635) 48-0-08 та (067)54-297-05.

Відкрийте для себе Батурин, приїздіть до заповідника!