Головне управління ДПС
у Чернігівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

В ЦОП Ніжинської ДПІ продовжують консультувати щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування

опубліковано 13 вересня 2021 о 10:04

Головний державний інспектор Ніжинської ДПІ Тетяна Лазарева  провела зустріч з відвідувачами ЦОП, під час якої обговорила питання запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.

Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Під час зустрічі Тетяна Лазарева  наголосила, що добровільному декларуванню підлягають об’єкти нерухомості, паї, рухоме майно, цінні папери, валютні цінності, особливо вартісні брендові речі тощо. Тобто, якщо фізична особа володіє такими об’єктами та придбала їх за доходи, що не мають офіційного підтвердження, варто скористатися правом на податкову амністію.

Потенційні декларанти можуть ознайомитися з положеннями пропонованої податкової амністії на субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області та отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за телефоном (04631) 2-50-29,  а також безпосередньо  в Центрі обслуговування платників Ніжинської ДПІ.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»