Головне управління ДПС
у Чернігівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податківці Городнянської ДПІ провели «гарячу лінію»

опубліковано 26 листопада 2021 о 09:00

Податківці Городнянської ДПІ провели «гарячу лінію» щодо інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

За телефоном (046) 2-13-32,   начальником  Городнянської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Ольгою Лукашенко проведено «Гарячу лінію» інформаційно-роз’яснювальної кампанії Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

За роз’ясненням  у телефонному режимі до ДПІ звернулось 3  фізичних осіб.

На запити платників податків  Лукашенко О.М. надала пояснення,хто є декларантами, коли проводиться декларування,  що є об’єктами декларування, про базу для нарахування збору та ставки збору.

В ході проведення  «Гарячої лінії»  було  роз’яснено інші актуальні питання.