Головне управління ДПС
у Чернігівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Порядок ведення обліку товарних запасів в ефірі радіостанції «Короп ФМ»

опубліковано 26 листопада 2021 о 09:00

Начальниця Коропської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Тетяна Пилипець в ефірі радіостанції «Короп ФМ» розповіла про Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб, затверджений Наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 №496, який набуває чинності 26 листопада 2021 року.

Порядок визначає правила ведення обліку товарних запасів та поширюється на фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку, які відповідно до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов'язані вести облік товарних запасів та здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку.

Облік товарних запасів здійснюється фізичною особою – підприємцем шляхом постійного внесення до форми ведення обліку товарних запасів інформації про надходження та вибуття товарів на підставі первинних документів. При цьому заборонено продаж товарів, на які в місцях продажів таких товарів (господарських об'єктах) відсутні первинні документи і записи у формі обліку про такі первинні документи, - зазначила Тетяна Пилипець.