Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Бахмацькій ДПІ відбувся семінар-тренінг

опубліковано 15 вересня 2023 о 13:02

У Центрі обслуговування платників Бахмацької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Чернігівській області відбувся черговий семінар-тренінг за участі працівників інспекції з актуальних питань подання звітності та змін у податковому законодавстві. 

Під час заходу роз’яснено особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО відповідно до вимог Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Податківці звернули увагу, що з 1 жовтня 2023 року, у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, до порушників будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Також повідомили присутнім, що фізичні особи, з використанням кваліфікованого  електронного підпису, мають можливість переглянути сформовані податкові повідомлення-рішення щодо сум нарахованих їм податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плати за землю з фізичних осіб, в меню «ЕК для громадян»/розділ «Загальна інформація про платника»/вкладка «Повідомлення про обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР)» приватної частини Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.