У Центрі обслуговування платників Варвинської ДПІ ГУ ДПС у Чернігівській області відбулась зустріч з платниками податків, під час якої провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо подання звітності за ІІ квартал 2024 року.
В ході зустрічі працівники Варвинської ДПІ нагадали терміни подання звітності за ІІ квартал, терміни сплати податків по квартальній звітності, відповідальність за несвоєчасне подання квартальної звітності та несвоєчасну сплату податків. Наголосили, що найзручнішим способом є подання звітності в електронному вигляді за допомогою сервісу ДПС України Електронний кабінет.
Також говорилось про необхідність врахування змін до порядку заповнення та подання звітності. Особливу увагу було приділено необхідності врахування змін до заповнення та подання єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ.