Днями начальниця Коропської ДПІ Тетяна Пилипець в ефірі радіостанції надала інтерв’ю щодо обов’язку використання РРО / ПРРО та відповідальність за порушення у сфері їх використання.
Роз’яснила процедуру реєстрації РРО / ПРРО, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 року №547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій»
Зосередила увагу радіослухачів, що в обов’язковому порядку суб’єкт господарювання повідомляє податковий орган про господарську одиницю, де буде використовуватись РРО чи ПРРО шляхом подання повідомлення за формою 20 – ОПП.
Повідомила радіослухачів, що отримати практичну чи методологічну допомогу, щодо порядку реєстрації та використання РРО/ПРРО можна щоденно в Коропській ДПІ.