Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч з заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Мринської сільської ради Дмитром Байдою в Носівській ДПІ

опубліковано 04 червня 2021 о 15:27

Начальник Носівської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Олександр Адаменко 03 червня 2021 року провів зустріч з заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Мринської сільської ради Дмитром Байдою. На зустрічі були обговорені  питання щодо спільної організації роботи щодо забезпечення вручення громадянам Мринської сільської ради податкових повідомлень – рішень  з земельного податку фізичних осіб, орендної плати з фізичних осіб та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Для забезпечення виконання даного питання була досягнута домовленість щодо залучення до вручення громадянам податкових повідомлень рішень поштові відділення зв’язку а також старост сіл та інших працівників сільської ради.  

Олександр Адаменко в ході зустрічі акцентував увагу на прийнятті Мринською сільською радою рішень про встановлення місцевих податків та зборів і податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів на 2022 рік  до  15 липня 2021 року та надсилання їх в електронному вигляді  у десятиденний строк з дня прийняття, але не пізніше 25 липня 2021 року до податкового органу.

Була досягнута домовленість щодо вжиття спільних заходів із забезпечення  стягнення в межах діючого законодавства податкового боргу з платежів, що зараховуються до бюджету Мринської сільської ради а також з метою збільшення надходжень до бюджету було вирішено активізувати роботу щодо залучення до оподаткування осіб, які мають у власності та/або оренді земельні ділянки понад 2 га та самостійно їх обробляють та  фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи та надають послуги з обробітку, збору урожаю, інші послуги. Олександр Адаменко зазначив, що для забезпечення більш ефективної співпраці ОТГ необхідно надавати податковому органу наявну інформацію щодо порушень податкового законодавства для подальшого вжиття заходів згідно з чинним законодавством.     

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»