Головне управління ДПС
у Чернігівській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

В ЦОП Сновської ДПІ продовжують консультувати щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування

опубліковано 13 вересня 2021 о 10:28

Керівник Сновської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області Тетяна Біба та працівники Сновської державної податкової інспекції проводять зустрічі з відвідувачами ЦОП, під час яких обговорюють питання запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.

«Добровільному декларуванню підлягають об’єкти нерухомості, рухоме майно, цінні папери, валютні цінності, особливо вартісні речі тощо. Тобто, якщо фізична особа володіє такими об’єктами та придбала їх за доходи, що не мають офіційного підтвердження, варто скористатися правом на податкову амністію», - наголосила Тетяна Біба.

Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»