Працівники Куликівської ДПІ проводять роз’яснювальну роботу серед громадян
опубліковано 09 березня 2023 о 09:32
![](/data/material/000/546/660026/64098bd2318b6.jpeg)
Працівники Куликівської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області проводять роз’яснювальну роботу серед громадян та надають практичну допомогу під час заповнення та подання в електронному вигляді податкових декларацій про майновий стан і доходи.
Працівниками ДПІ було проведено практикум з платниками щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді з використанням ЕЦП.
Податівці нагадують, що з 01 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2022 році. Так до 01 травня 2023 року громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2022 рік. Детальніше - у банері Деклараційна кампанія 2023.