Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Роз’яснення про зміни в податковому законодавстві стосовно РРО/ПРРО

опубліковано 15 вересня 2023 о 12:55

Фахівцями Варвинської ДПІ надають підприємцям роз’яснення про зміни в податковому законодавстві. Зокрема інформують, що під час господарської діяльності необхідно застосовувати класичні чи програмні реєстратори розрахункових операцій.

Програмний реєстратор розрахункових операцій можливо зареєструвати в електронному кабінеті платника податків (https://cabinet.tax.gov.ua). Суб’єкт господарювання в електронній формі покроково подає до контролюючого органу за основним місцем обліку:
1. Повідомлення про об’єкти оподаткування чи об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (код форми F/J1312005) (Інформація про господарську одиницю, де буде застосовуватися ПРРО);
2. Заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (код форми F/J 1316605) (Фіскальним сервером ДПС здійснюється автоматизована обробка Заяви, за результатами якої реєструється ПРРО та йому присвоюється фіскальний номер);
3. Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованих/ удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО (код форми F/J 1391802) (Дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються таким ПРРО).

Повідомили, що у ЦОП Варвинської ДПІ організовано робоче місце де платник самостійно або за допомогою працівника ЦОП може самостійно зареєструвати ПРРО.