- Головна
- Прес-центр
- Місцеві новини
- Податківці Новгород-Сіверської ДПІ провели зустріч з посадовими особами фінансового управління Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області щодо налагодження співпраці у інформуванні платників про наявність невиконаного податкового обов’язку щ
Податківці Новгород-Сіверської ДПІ провели зустріч з посадовими особами фінансового управління Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області щодо налагодження співпраці у інформуванні платників про наявність невиконаного податкового обов’язку щ
опубліковано 24 липня 2024 о 15:51
![](/data/material/000/681/806027/66a0f94ebc712.jpg)
Начальник Новгород-Сіверської ДПІ Людмила Пономарчук провела робочу зустріч з посадовими особами фінансового управління Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області щодо налагодження співпраці у інформуванні платників про наявність невиконаного податкового обов’язку щодо сплати податків.
Посадовець звернула увагу на те, що в доведеному переліку боржників, існує значна заборгованість платників Новгород-Сіверської ТГ, що мають борг по податкам до 3060 грн., які надходять до місцевого бюджету. У ході зустрічі дійшли згоди об’єднати зусилля фінансового управління та податкової інспекції задля погашення заборгованості перед бюджетом. Зустріч пройшла жваво та плідно.